Dzisiaj jest: 3 Grudnia 2020
Imieniny obchodzą: Franciszek, Hilary, Ksawery

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Lokalizacja: 38-321 Moszczenica, ul. Spacerowa 113
Poniedziałek – Sobota 8:00 – 12:00 ( środa - nieczynne)

Projekt „Budowa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dla Gmin Lipinki, Moszczenica, Ropa i Uście Gorlickie” jest realizowany w ramach działania 2.2. „Gospodarka odpadami komunalnymi” oś priorytetowa II Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Koszt całkowity projektu 2 326 623,02 zł
                                    Wydatki kwalifikowane 1 891 363, 40 zł
                                    Wysokość dofinansowania 1 607 658, 89 zł

Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko, stworzyła narzędzie do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Infrastruktura i Środowisko. Przekazywane sygnały o nieprawidłowościach pozwolą na wprowadzenie odpowiednich środków zaradczych oraz przyczynią się do zapewnienia najwyższych standardów realizacji projektów.

W celu zgłoszenia nieprawidłowości należy: skorzystać z formularza umieszczonego na stronie internetowej www.pois.gov.pl\nieprawidlowosci lub wysłać wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej: http://poiis.nfosigw.gov.pl/realizuje-projekt/kontrola-nieprawidlowosci-naduzycia-finansowe/

Uchwała Nr XIV/147/20 Rady Gminy Moszczenica z dnia 9 czerwca 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Moszczenica i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Opis projektu