Dzisiaj jest: 9 Sierpnia 2022
Imieniny obchodzą: Klara, Roman, Romuald

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Lokalizacja: 38-321 Moszczenica, ul. Spacerowa 113
Poniedziałek – Sobota 8:00 – 12:00 ( środa - nieczynne)

Projekt „Budowa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dla Gmin Lipinki, Moszczenica, Ropa i Uście Gorlickie” jest realizowany w ramach działania 2.2. „Gospodarka odpadami komunalnymi” oś priorytetowa II Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Koszt całkowity projektu 2 326 623,02 zł
                                    Wydatki kwalifikowane 1 891 363, 40 zł
                                    Wysokość dofinansowania 1 607 658, 89 zł

Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko, stworzyła narzędzie do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Infrastruktura i Środowisko. Przekazywane sygnały o nieprawidłowościach pozwolą na wprowadzenie odpowiednich środków zaradczych oraz przyczynią się do zapewnienia najwyższych standardów realizacji projektów.

W celu zgłoszenia nieprawidłowości należy: skorzystać z formularza umieszczonego na stronie internetowej www.pois.gov.pl\nieprawidlowosci lub wysłać wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej: http://poiis.nfosigw.gov.pl/realizuje-projekt/kontrola-nieprawidlowosci-naduzycia-finansowe/

Uchwała Nr XIV/147/20 Rady Gminy Moszczenica z dnia 9 czerwca 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Moszczenica i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

AB1

AB2

pszok 14 12

Opis projektu

ukraina pomoc

Odpady2022

pwd

czyste powietrze

zasady ostrzegania

polski lad

oze.png

oze1

Jakość powietrza Moszczenica ul. Samorządowa

Copyright © 2020 Gmina Moszczenica. Wszelkie prawa zastrzeżone.