Dzisiaj jest: 24 Marca 2019
Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

Szanowni Państwo!

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, organizuje V edycję konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich – drużyny składające się maksymalnie z trzech osób. Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów.

Konkurs jest przeprowadzany w trzech etapach:

I etap – to weryfikacja zgłoszeń w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa w Oddziale Terenowym w Krakowie,

II etap – przygotowanie potrawy przez zakwalifikowane zespoły podczas trwania XXIV Konkursu Potraw Regionalnych w Czorsztynie 10 sierpnia 2019 r.,

III etap - Finał konkursu. Najlepsze drużyny z całego kraju spotkają się we wrześniu br. podczas Targów „Smaki Regionów” w Poznaniu.

Zgłoszenia do udziału w konkursie należy wysyłać za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.bitwaregionow.pl

We wniosku należy podać nazwę Koła Gospodyń Wiejskich i dane korespondencyjne, a także listę kulinarnych osiągnięć oraz nazwę potrawy konkursowej z przepisem i opisem. Warunkiem udziału w „Bitwie Regionów” jest zgłoszenie tylko jednego dania. Zamieszczenie zdjęcia potrawy nie jest obowiązkowe.

Regulamin konkursu umieszczony jest na stronie: http://www.kowr.gov.pl/regulamin.pdf

Przed przesłaniem zgłoszenia należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem oraz warunkami udziału w konkursie.

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2019 r.

W razie pytań proszę o kontakt:

Krzysztof Lewiński, tel.: 882773798, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Aleksander, tel.: 606838908, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.