Dzisiaj jest: 24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan

Szanowni Państwo, w związku ze zmianami administracyjnymi polegającymi na wprowadzeniu nazw ulic w Gminie Moszczenica, informujemy, że od dnia 1 lutego 2018 r. w Urzędzie Gminy w Moszczenicy uruchomiony jest punkt przyjmowania wniosków o wymianę praw jazdy i dowodów rejestracyjnych dla mieszkańców Gminy Moszczenica.

Wymiana dowodu rejestracyjnego - 54,50 zł.

Wymiana prawa jazdy - bezpłatnie - w przypadku wymiany dokumentu , wynikającej z wprowadzenia  ulic na terenie Gminy Moszczenicy.

Wnioski będzie można składać w pokoju nr 11 w okresie od 21 maja do 31 lipca br. w poniedziałki i czwartki w godzinach od 7:30 do 15:30, w pozostałe dni punkt będzie nieczynny.

Więcej Informacji można uzyskać punkcie przyjmowania wniosków w Urzędzie Gminy Moszczenica, w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Gorlicach lub na stronie internetowej Starostwa.